Problémy s dodávkou teplé vody v září 2013

21.10.2013 10:25

Jistě jste zaznamenali, že od konce srpna do téměř konce září tekla teplá voda špatně. Museli jsme dlouho čekat, než vůbec odteče dost vody, aby byla alespoň trochu teplá. Někteří ve vyšších patrech se skoro nedočkali.

Za SVJ jsme posílali e-mailový dotaz na TEPO dne 6.9.2013. Odpověď jsme nedostali. Teprve po urgenci za další dva týdny jsme se dozvěděli, že naše stížnost byla už tehdy předána technikům. Byli jsme rádi za odpověď, ale nijak nám nepomohla a voda dále netekla teplá. Až někdy koncem září konečně porběhla nějaká oprava (bohužel nevíme jaká), celý víkend tekla rezavá voda a od té doby je dodávka teplé vody bez problému.

Bohužel jsme se nedozvěděli důvod, proč jsme skoro měsíc neměli nemohli odebírat dostatečně teplou vodu.

Protože další problémy se objevily i během října (o víkendech 5-6.10. a následujícím) - teplá voda tekla rezavá, zaslali jsme opět dotaz na TEPO včetně stížnosti, že ani o vyřešení první závady nám nikdo neřekl. Zkrátka, komunikace směrem od TEPO je mizerná. Poslední e-mail jsme na TEPO odeslali 15.10.2013, zatím je rovněž bez odpovědi. Tolik pro Vaši informaci.