Fórum členů

Datum: 06.01.2015

Vložil: Android

Titulek: 222222222

Datum: 14.11.2011

Vložil: Luděk Prchal

Titulek: Nové výtahy

Dobrý den,
musím říct, že výtahy jsou opravdu povedené a moc pěkné. Doufám, že nám v tomto stavu vydrží. Velká pochvala a poděkování! :-)

Datum: 17.11.2011

Vložil: Vladimír Čapek

Titulek: Re: Nové výtahy

Dobrý den, děkujeme za příspěvek a zpětnou vazbu, která je pro celý výbor důležitá. Také věřím, že výtahy budou sloužit ke spokojenosti všech a hlavně bez poruch.

Datum: 18.11.2011

Vložil: V. Matoušek

Titulek: Re: Nové výtahy

To Vám závidím, v našem vchodě 2479 nový výtah, hlásí nesmysly(přízemí ´je podle něj 31 patro), když jede tak brousí, na dveřích máme cm mezery, ve středu byl už mimo provoz, dvě hodiny to opravovali, dneska pokračuje v hlášení jiných pater než má, ale zdokonalil se a v přízemí nás asi za trest nepustí ven, tak jezdíme starým výtahem.

Datum: 15.09.2010

Vložil: Alexandr Levenec

Titulek: 2478 nefunguje otevirani dveri

Dobry den,

delsi dobu nefunguje otevirani dveri ve vchode 2478 - bzucak bzuci, ale neotevira :)

Dekuji, AL

Datum: 16.09.2010

Vložil: Vladimír Čapek

Titulek: Re: 2478 nefunguje otevirani dveri

Děkuji za upozornění. Píši si a předáme dodavateli jako záruční opravu. Podobné problémy oznamte, prosím, co nejdříve po zjištění, třeba vhozením lístečku do schránky SVJ či některého člena výboru.
Díky,
V.Čapek

Datum: 23.09.2010

Vložil: Vladimír Čapek

Titulek: Re: 2478 nefunguje otevirani dveri

Bzučák jsem včera vlastnoručně opravil. Bylo to bohužel způsobené předchozí "opravou" dveří firmou Refilsta.
Pěkný den,

V.Čapek

Datum: 08.09.2010

Vložil: Alexandr Levenec

Titulek: Zabezpeceny pristup pro cleny

Dobry den jeste jednou,

uvazujete o zabezpecenem pristupu pouze pro cleny Spolecenstvi, kteri by po prihlaseni meli pristup i k duvernejsim informacim, ktere by byly bud pro vsechny cleny nebo i individualne dle loginu?

Dale bude mozne editovat jiz zaslane prispevky (pravdepodobne az po prihlaseni)? Rad bych napr. opravil preklepy minuleho prispevku, ale jiz to nejde :)

Dekuji,
AL

Datum: 14.09.2010

Vložil: Vladimír Čapek

Titulek: Re: Zabezpeceny pristup pro cleny

Dobrý den, zabezpečený přístup lze získat v placené verzi webu. Zatím stránky provozujeme bezplatně, tomu odpovídají i jejich možnosti (uživatelský komfort je omezený). Uvidíme, jak se stránky ujmou a zda se v budoucnu např. na shromáždění rozhodneme pro placenou verzi. V této souvislosti připomínám svoji odpověď v níže uvedeném příspěvku o počtech členů SVJ, kteří aktivně používají internet a poskytli svoji e-mailovou adresu. Zatím to není ani polovina, Ale za sebe jsem rád, že se našlo aspoň těch 47 :-).
Pěkný den,

Datum: 14.09.2010

Vložil: Vladimír Čapek

Titulek: Re: Zabezpeceny pristup pro cleny

AD editace příspěvku - editaci nyní může provádět pouze administrátor stránek. Váš příspěvek můžeme upravit, např. pokud nám mejlem zašlete nové znění.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek